+38 (044) 222 96 73             +38 (098) 311 24 76
+38 (067) 502 99 36             +38 (099) 085 58 28

Инфострах Hub
Автострахование   |   Имущество   |   Туризм   |   Здоровье   |   Ответственность   |   Обязательное страхование   |   Финансовые риски
Марка автомобиля:
Модель автомобиля:
Год выпуска:
Стоимость:

Калькулятор каско онлайн

Онлайн калькулятор каско – це сучасний, зручний та точний сервіс для розрахунку вартості страхового поліса. З його допомогою ви зможете підібрати найвигідніший тариф каско для вашого автомобіля.

Як використовувати калькулятор

1. Заповніть інформацію про автомобіль та водіїв.

2. Ви побачите заздалегідь розраховану калькулятором вартість каско.

3. Якщо вас влаштує вартість страховки каско, ви можете одразу надіслати заявку на оформлення.

Наш спеціаліст зв'яжеться з вами, зробить остаточний розрахунок, і ви зможете купити поліс каско у вибраному вами офісі у будь-який зручний для вас час.

Переваги розрахунку онлайн Онлайн розрахунок каско дозволяє отримати інформацію про тарифи у максимально зручному вигляді з мінімумом необхідних даних. З нашим сервісом ви розрахуєте вартість каско для вашого автомобіля за кілька хвилин. Вибираючи різні варіанти - за тривалістю дії поліса, кількістю водіїв, ризиками, типом страхової суми та іншими параметрами - ви зможете розрахувати каско на автомобіль і отримати оптимальний для вас варіант страхування за співвідношенням "ціна - вигода". Скористайтеся онлайн калькулятором каско зараз. Якщо у вас з якихось причин не вдалося самостійно дізнатися ціну поліса online, будь ласка, зателефонуйте нам — ми із задоволенням вам допоможемо.


КОД 160720Полис ОСАГО онлайн
^ Наверх