+38 (044) 222 96 73             +38 (098) 311 24 76
+38 (067) 502 99 36             +38 (099) 085 58 28

Инфострах Hub
Автострахование   |   Имущество   |   Туризм   |   Здоровье   |   Ответственность   |   Обязательное страхование   |   Финансовые риски

Шановні клієнти, у зв'язку з переналаштуванням сайту, цені по ОСЦПВ можуть бути не актуальними.
Просимо уточнювати ціни в наших спеціалістів.

Купити ОСЦПВ

ОСЦПВ - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», кожен власник наземного транспортного засобу повинен мати поліс ОСАЦВ, що діє. Поліс ОСАЦВ (автоцивілка, автоцивілка, автострахування) захищає відповідальність людей, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду. Таким чином, якщо під час аварії Ви завдали шкоди іншому автовласнику, зруйнували паркан, пошкодили зупинку, або ж завдали шкоди здоров'ю та винні у цій аварії, Ваша страхова компанія відшкодовуватиме ці збитки постраждалій стороні в межах страхових сум.

Вартість полісу ОСЦПВ:
Для розрахунку поліса ОСЦПВ необхідні такі дані:

- типу транспортного засобу,

- об'єм двигуна,

- місце реєстрації автомобіля,

- термін дії, -

Дані про страхувальника (фізична або юридична особа).

Всі ці параметри враховує он-лайн калькулятор ОСАЦВ на сайті, за введення яких Ви можете побачити розрахунок страхового платежу.

Виплати по ОСЦПВ:
Відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страхові компанії відшкодовують збитки за полісом ОСАЦВ, який було завдано Вами внаслідок аварії чужому транспортному засобу, майну та здоров'ю потерпілих.

Максимальний розмір виплат з ОСАЦВ становить:

- 320 тис. гривень при відшкодуванні шкоди життю та здоров'ю

– 160 тис. гривень за пошкоджене майно.

ОСЦПВ + ДЦВ:
Найчастіше, розмір страхової виплати за полісом автоцивілки, не може повністю покрити розмір збитків, завданих під час аварії. І тоді різницю між виставленим рахунком та виплатою зі страховою – винуватець дорожньо-транспортної пригоди повинен буде покрити самостійно. У цьому випадку буде актуальним поліс додаткової добровільної відповідальності перед третіми особами. Кожна страхова компанія пропонує збільшити ліміт страхових виплат за завдану шкоду, як за майном, так і за життям та здоров'ям, за невеликий страховий платіж.

Документи, що необхідні для оформлення полісу ОСЦПВ:
Пакет документів включає:

- Технічний паспорт на транспортний засіб;

- посвідчення водія (або паспорт);

- індивідуальний податковий номер;

- для пільговиків, документ, що надає пільгу;

- Попередній поліс ОСАЦВ, якщо такий є.

Он-лайн калькулятор ОСЦПВ:
Також повідомляємо, що на сайті ІНФОСТРАХ ви можете скористатися послугами он-лайн калькулятора ОСАГО. Для цього вам необхідно вибрати в страховому продукті – Автоцивілку та ввести дані Вашого автомобіля. При цьому ви побачите розрахунок платежів різних страхових компаній з цього продукту. Вибравши страхову компанію, спосіб та місце доставки, ви отримуєте ваш поліс у заздалегідь обумовлений з менеджером час!

П.С.: Поліс ОСЦПВ не захищає застрахований автомобіль від стихій, пошкоджень, завданих третіми особами, а також крадіжок. Для захисту Вашого автомобіля від цих та багатьох інших ризиків рекомендується придбати поліс добровільного страхування Каско.Полис ОСАГО онлайн
^ Наверх