+38 (044) 222 96 73             +38 (098) 311 24 76
+38 (067) 502 99 36             +38 (099) 085 58 28

Инфострах Hub
Автострахование   |   Имущество   |   Туризм   |   Здоровье   |   Ответственность   |   Обязательное страхование   |   Финансовые риски
Сравнить
1 516 грн.
Сравнить
1 516 грн.

Зеленая карта автострахование за рубежем

Зелена карта

Зелена карта – це Міжнародний договір (поліс) страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів, що вилучаються за рубежі на власній території, а також це угоди між країнами-членами Угоди про взаємне визнання полісів щодо страхування відповідальності автогромадян на їх території. Другими словами, заключенный договор Зелена карта є аналогом внутрішнього поліса ОСАГО на території держави. Поліс Зелена карта відповідальності підтверджує, що автомобіль, застрахований відповідно до програми автострахування цивільної. Відповідно до Закону України «Об обов’язковому страхуванні цивільно-правової відповідальності власників земельних транспортних засобів», кожен власник земельних транспортних засобів зобов’язаний мати діючий поліс «Зелена карта руб при виїзді за кордон, на території всіх європейських держав, а також дозволяє в’їжджати на територію Марокко, Ірани, Ізраїлю». , Турції і Туніса.

Вартість полісу Зелена карта:

Вартість Зеленої карти, для кожного конкретного автомобіля, залежить від встановлених тарифів держави, які для всіх страхових компаній одинакові. Ціна страхового поліса не залежить від компанії, в яку Ви звернулися для його отримання.

На вартість поліса Зелена карта впливає: 

- типа транспортного засобу,

- період страхування,

- територія дії поліса («Всі країни системи «Зелена карта» або «Україна, Республіка Азейбарджан і Республіка Молдова»).

Виплати по Зеленій карті:

За даними полісам страхування страхова сума не обмежена. При цьому розмірі відшкодування по кожному страховому випадку не може перевищити ліміти страховой суми, що затверджена законодавством про обов'язковому страхуванні держави, де трапилось ДТП, і компенсувати збиток потерпілої сторони буде Національне автомобільне бюро. Такі бюро існують у всіх країнах системи «Зелена карта» і створені спеціально для того, щоб можна було регулювати страхові випадки на їх території. У тому ж випадку, якщо ви є винником аварії, а страховий поліс у вас закончився або більш того, що у вас його немає на руках, то збиток постраждалої сторони, яку ви нанесли, ви будите возмещать самостійно зі своїх коштів. Крім цього ви зобов'язані будити виплачувати штраф за відсутність страховки. Пакет документів включає в себе: - технічний паспорт на транспортний засіб, - водительское удостоверение , - індивідуальний податковий номер.

Що робити, якщо виникло ДТП на автомобілі за кордоном?

У першу чергу слід увімкнути аварійну сигналізацію, після чого вийти з авто і поставити попередній знак. Во-вторых, потрібно зв'язатися з дорожньою поліцією за єдиним номером 112 для країни Євросоюзу, а також потрібно зателефонувати своєму особистому спеціалісту за страхуванням або в компанію, яка надала машину в прокат (у випадку, коли страховиком є компанія-арендатор). У разі, коли є постраждалі, потрібно обов’язково викликати швидку допомогу (за таким же єдиним номером для Євросоюзу – 112). Якщо є постраждалі серед ваших знайомих, або ж ви самі постраждали, також можете зв'язатися зі страховою фірмою, в якій здійснюється страхування здоров'я. Якщо учасник дорожньо-транспортної діяльності просить заповнити іноземну форму повідомлення про ДТП, запам’ятайте, заповніть її потрібну тільки в тому випадку, якщо повністю понятий зміст написаного. Не потрібно підписувати документи, не розуміючи повністю їх зміст. Учасникам дорожньо-транспортного розвитку можна надати інформацію про свою «Грін карту» (поліс Зелена карта), а у них запитати інформацію про свою страхову фірму. Ще необхідно обов'язково зафіксувати всі обставини, записати номери та імена учасників ДТП. У разі, коли водія або його знайомих госпіталізували, то, наверняка, медичні співробітники уточнять, за що плата вноситися не буде, а що потрібно буде особисто оплатити. При настанні происшествия, всі витрати, зазначені в договорі зі страховою фірмою, будуть оплачені за постраждалого.

П.С.:

Поліс Зелена карта не захищає застрахований автомобіль від стихій, ушкоджень нанесених третіми особами, а також краж. Для захисту Вашого автомобіля від цих та багатьох інших ризиків рекомендується придбання поліса добровільного страхування Каско.



Полис ОСАГО онлайн
^ Наверх