+38 (044) 222 96 73             +38 (098) 311 24 76
+38 (067) 502 99 36             +38 (099) 085 58 28

Инфострах Hub
Автострахование   |   Имущество   |   Туризм   |   Здоровье   |   Ответственность   |   Обязательное страхование   |   Финансовые риски

Секрети ефективності - для себе і своєї команди

11 марта 2016

  Клуб друзів «НОВА» запрошує 16 березня 2016 року на безкоштовний майстер-клас на тему: «Секрети ефективності - для себе і своєї команди».

Час проведення - 18.30-20.30.

Місце проведення - м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 7-В (СК «НОВА», 3-й поверх).Бесплатный семинар от Клуба друзей "НОВА"

СПІКЕР - Оксана Долгова, сертифікований бізнес-тренер компанії BogushTime.

Оксана Долгова - фахівець в питаннях досягнення цілей. Спеціалізується на проведенні тренінгів з управління часом, делегування та організації особистого і робочого часу.

Робота Оксани Долгової грунтується на її цілях: «По-перше, мій потенціал - це давати знання так, щоб людям було цікаво їх брати. Друге, мені часто говорять, що моєю енергією живляться - це чудове почуття, коли заражаєш ентузіазмом. І третє, у мене є практичні знання. Враховуючи ці три чинники, я хочу давати знання так якісно, щоб люди з ентузіазмом використали їх в житті" 

Детальніше про тренера: http://bogushtime.com/trainers/oksana-dolgova

Хронічна нестача часу - одна з найбільш

частих проблем, що називається керівниками.

Не усі правильно розуміють ефективність! Більшість приймає за ефективність або імітацію бурхливої діяльності, або синдром білки в колесі, або активне кручення педалей. Але тоді не варто і дивуватися з відсутності мотивації, лояльності і енергії в компанії.

Ефективність визначається тим, наскільки ваші дії сприяють досягненню ваших цілей. А як ви думаєте, хто з ваших співробітників має особисті цілі, знає цілі компанії і сполучає особисті цілі з корпоративними?

А як часто ви вимірюєте ефективність щоденних дій і чим вимірюєте, за якою шкалою і якою лінійкою? А скільки часу щодня викидається на вітер і як це відбувається?

Збираючи людей в команду, ви орендуєте їх час. І як їм потім розпоряджаєтеся - як недбалий орендар або як дбайливий тимчасовий хазяїн? Ми у відповіді за тих, кого запросили у свою команду. Ви стаєте справжнім лідером тоді, коли приводите кожного до перемоги. Тому ефективність це не про те, як вписуватися в розклади - це про те, як створювати переможців. Ось над цим і попрацюємо. Разом!

У програмі семінару :

-           Що насправді відбирає час у керівника?

-           Технологія управління часом. Як гарантовано отримати той результат, якого хочеш?

-  Ефективні правила самоорганізації - для себе і для своєї команди.

Кількість місць обмежена!

Попередня реєстрація учасників обов'язкова.

Зареєструватися можна по електронній пошті і телефону.

E-mail: a.repetskay@nova-ua.com,

телефон: (044) 225-80-80, відповідальна особа - Репецька Ганна.

Подписывайтесь на новости ИНФОСТРАХ Hub в соцсетях Facebook и ВКонтакте.

^ Наверх