+38 (044) 222 96 73             +38 (098) 311 24 76
+38 (067) 502 99 36             +38 (099) 085 58 28

Инфострах Hub
Автострахование   |   Имущество   |   Туризм   |   Здоровье   |   Ответственность   |   Обязательное страхование   |   Финансовые риски

Життєвим досвідом ділиться Олена Чупиркіна, СК «ІНТЕР-ПЛЮС»

15 марта 2018

Життєвим досвідом ділиться Олена Чупиркіна, СК «ІНТЕР-ПЛЮС»

Життєвим досвідом ділиться Олена Чупиркіна, СК «ІНТЕР-ПЛЮС»
Національна платформа МСБ зустрілась із Оленою Чупиркіною, щоб дізнатись, як невеликим компаніям у страховій сфері вдається знаходити свої конкурентні переваги. Олена Чупиркіна очолила СК «ІНТЕР-ПЛЮС» наприкінці 2017 р. , має двадцятирічний досвід роботи у страхуванні та протягом останніх п’яти років працювала на керівних посадах.

Олено Дмитрівно, що для вас найважливіше?
Якщо говорити про роботу, то, перш за все, – надійність компанії щодо виконання своїх зобов’язань. А це – своєчасність та повнота виплат страхових відшкодувань. Всі ми мріємо про позицію в ТОП-10 страховиків України, звичайно. Але ми ще й реалісти. Головне, щоб компанія працювала стабільно та впевнено. Люблю працювати: стиль життя в мене такий, що є потреба постійно кудись бігти (посміхається).

По-друге, - увага до співробітників та їх соціальне забезпечення. Для мене дуже важливо, щоб люди, які працюють в компанії, жили не тільки роботою: сім`я та друзі повинні займати головне місце у їхньому житті. На мою думку, якщо у людини все добре дома, то й працюється легше та ефективніше. Все роблю, щоб співробітники були впевнені у своєму майбутньому.

Вважаю, що керівник повинен розвиватися не тільки в професійному плані і йти в ногу з часом, але і рости духовно, вдосконалюватися, як особистість.

Як розпочався Ваш шлях у страхуванні?
Стала страховиком не за освітою, а за покликанням. Взагалі, перша вища освіта у мене технічна. Тож економічну спеціальність вже здобула, працюючи у страховій компанії (закінчила МАУП).

У 1998 році прийшла працювати в страхову компанію «АКВ-Гарант». Моїми першими вчителями у страхуванні стали Олександр Дяченко та Тетяна Бабко. Я їм дуже вдячна за страхові університети та довіру. Відповідала тоді за розвиток туристичного страхування. Надалі працювала в різних компаніях, але завжди для мене дуже важливим був розвиток саме особистих видів страхування, бо це турбота про здоров’я людей. На мою думку, ціннішого за здоров’я людини нічого не має.

Не всі страховики люблять особисті види страхування, оскільки витрат багато, а прибутку немає. І все ж, саме цей вид є візитною карткою страховика, так як показує саме якість врегулювання і рівень довіри до компанії.

Що є конкурентною перевагою в особистих видах страхування, на Вашу думку?
Звісно, якісне обслуговування. Працюючи в страхуванні, мені багато разів доводилось бачити, як людина, з якою сталося нещастя, відчуває стрес та починає панікувати. Куди біжати? Що робити? І тут на допомогу приходить страховик та його партнер - асистанська компанія. Це стосується і медичного страхування в Україні, і страхування медичних витрат за кордоном, як нерідко його називають – туристичного страхування.

Як правило, коштів із собою у туриста недостатньо, щоб покрити витрати на лікування, якщо станеться нещасний випадок або раптове захворювання. Тож страхова компанія в такому випадку стає паличкою-виручалочкою, сплачуючи рахунки лікарень та аптек.

Особливо гостро стоїть це питання тепер, коли ввели безвіз, і у багатьох може з'явитися спокуса заощадити на страховці. Ось і прийшов час перевірити, наскільки ми ментально готові йти в Європу, адже там людина і кроку не ступить без страхового полісу.

Хто є партнерами та клієнтами компанії «Інтер-Плюс»?
Більшість туристичних страхових полісів реалізується через наших партнерів туроператорів та турагентів, які співпрацюють з нами на всій території України. Обслуговування за кордоном організовують міжнародні асистанські компанії - Савітар Груп та Нова Асистанс.

Все більше туристів звертаються до нас самостійно, бо можливість безвізових подорожей до європейських країн надихає. Наші страхові поліси можна також придбати і через онлайн-продажі на сайтах наших партнерів.

Якщо ви теж вже складаєте план дій щодо майбутньої подорожі, в яку країну, коли, яким транспортом, які місця важливо відвідати, що взяти із собою, чекаємо у гості за страховим полісом...

Розкажіть, будь ласка, про своє життєве кредо
На сьогоднішній день для мене дуже важливе духовне зростання людини. Тож велику увагу приділяю в колективі саме цим питанням. Якщо говорити про життєве кредо, то воно в тому, щоб допомагати іншим. І мова, звісно, не тільки про страхування. А й про благодійні проекти. Впевнена, що країна стане кращою, якщо кожний з нас буде віддавати частину не тільки душі, але й заробітку тим, хто сьогодні має таку потребу. В цьому ми дуже схожі з Олександром Іваненко, який очолює Наглядову Раду компанії «Інтер-Плюс».

Бажаю всім читачам здоров’я та взаєморозуміння, а країні – миру.

Подписывайтесь на новости ИНФОСТРАХ Hub в соцсетях Facebook и ВКонтакте.

^ Наверх