+38 (044) 222 96 73             +38 (098) 311 24 76
+38 (067) 502 99 36             +38 (099) 085 58 28

Инфострах Hub
Автострахование   |   Имущество   |   Туризм   |   Здоровье   |   Ответственность   |   Обязательное страхование   |   Финансовые риски

Эксперты в сфере страховых выплат

"Експерти у сфері страхових виплат"

  Оформляючи договір про страхування КАСКО або ОСЦПВ, багато автовласників вважають, що договір страхування – це своєрідна панацея, яка на 100% гарантує виплату страховки відразу і в повному обсязі. А як же по іншому? Адже договір укладено, премію заплачено, і поліс отримано. Однак практика показує, що це не так!

Що ж робити, якщо:

- страхова компанія затягує терміни виплати чи взагалі відмовляє у виплаті;

- страхова компанія занижує суму відшкодування;

- виникають спірні питання;

- просто потрібна професійна консультація юриста?

   Домогтися справедливості самостійно у разі дуже складно.

   Тому, Вам варто звернутися за допомогою грамотного юриста.

   Наші фахівці нададуть вам своєчасну та кваліфіковану допомогу у будь-якому із спірних моментів. Ми пропонуємо Вам допомогу у разі відмови страхової компанії у виплаті належного відшкодування, або ж при необґрунтованому зниженні страхової виплати; консультацію при написанні претензій, позовних заяв та складанні іншої документації; представлення ваших інтересів у судах

Литвинчук Татьяна  Юридическая помощь

або при переговорах з представником страхової компанії при спорах, що виникають за договором, а також подання ваших інтересів, у разі мирових угод і добровільного погашення в порядку регресу; загальні послуги юриста.

Для отримання безкоштовної первинної консультації

Контакти:

сайт: www.poluchivyplatu.com.ua

тел. (067) 244-31-32

ел.скринька: poluchivyplatu@gmail.com

Відгуки:

«Хочу поділитися своїми враженнями щодо наданих послуг. Була дуже приємно вражена швидкістю та грамотністю юридичної консультації. Згодом звернулася повторно. Склали всі необхідні документи і допомогли виграти суд, і я нарешті отримала страхову виплату в повному обсязі. Велике дякую! Надалі звертатимуся тільки до вас. Наталія, 33 роки»

«Вітаю! Дякуємо Вам за допомогу! Минулого року я потрапив до ДТП. Після тривалого листування, подання документів та поїздок до страхової виплати я так і не отримав. Підставою стало те, що я володію автомобілем за дорученням. Сума збитків є досить значною і я вирішив доводити свою правоту і звернувся за допомогою до адвокатів. Справа в суді тривала майже пів року, і страхова компанія всіляко заперечувала свої зобов'язання, не надавала документів, експертизи, затягувала процес. І, зрештою, тільки завдяки Вашій допомозі, ми виграли справу. Анатолій, 45 років»

^ Наверх