+38 (044) 222 96 73             +38 (098) 311 24 76
+38 (067) 502 99 36             +38 (099) 085 58 28

Инфострах Hub
Автострахование   |   Имущество   |   Туризм   |   Здоровье   |   Ответственность   |   Обязательное страхование   |   Финансовые риски

Приглашаем к сотрудничеству

Шановні партнери та колеги!

ІНФОСТРАХ Hub - група спеціалістів у галузі страхування. Ми пропонуємо страхові рішення для фізичних та юридичних осіб як на етапі страхування, так і на етапі врегулювання страхових подій..

Інтернет-портал ІНФОСТРАХ пропонує Вам стати нашим Партнером зі страхування ОСЦПВ, «Автоцивілки». Цей вид страхування є на сьогоднішній день одним з найпоширеніших, затребуваних та продаваємих. Сьогодні лише в Києві зареєстровано понад 2 млн. транспортних засобів, кожний з яких має бути застрахований..

  Переваги співпраці з нами:

- Перелік партнерів страхових компаній, що динамічно змінюється;

- Своєчасна виплата гідної комісійної винагороди (утримання);

- При збільшенні обсягів продажу – збільшення винагороди.

Наша метаплідна співпраця, заснована на довгострокових, довірчих відносинах. Завжди відкриті, готові вислухати пропозиції та побажання, для покращення роботи, підвищення загального професіоналізму та ефективності!

Ми будуємо прозорі відносини з партнерами та здійснюємо якісний підхід до питань урегулювання страхових подій наших клієнтів. Співпрацюючи з нами, Ви можете гарантувати своїм клієнтам не лише найвигідніші умови страхування, але й реальну допомогу при страхових випадках. Якщо Ви мали необережність оформити договір у проблемній компанії, ми допоможемо Вам зберегти довіру Ваших клієнтів та надамо допомогу в отриманні виплат.

^ Наверх